Schůzky

Každý čtvrtek od 17:30 do 19:00 v klubovně na Pitterově 2892/1, pokud je hezké počasí, tak v loděnici na Zlíchově

Nováčci/zájemci o členství

Pokud máte zájem chodit k nám do oddílu, lze napsat na email rackove.praha@skaut.cz – ideálně jméno a příjmení dítěte a rok a měsíc narození. Dáme Vám vědět, syna zařadíme na pořadník a přes letní prázdniny se definitivně dozvíte, zda jej na příští školní rok vezmeme.

Děkujeme Vám za Váš zájem, pokud máte další dotazy, můžete nám napsat, případně se po domluvě přijít podívat k nám do klubovny na některou z našich schůzek.

Věci na schůzky

• Schůzky v klubovně
    • Zápisník (podepsaný sešit), tužku nebo propisku, uzlovačku (1.5 metrů dlouhý kus lana, průměr ~0.8), šátek na hry (ne skautský)
    • Oblečení, kterému nevadí, že se možná ocitne v bahně, přiměřené počasí.
  • Schůzky v loděnici
    • Kompletní převlečení dle počasí. Za tepla stačí kraťasy a tričko, v zimě a v dešti šusťáky  a šusťáková bunda.
    • Vodní boty, tzn. staré tenisky nebo kecky s gumovou špičkou, není nutné kupovat nic drahého. Sandály a kroksy nejsou vhodné, kloužou, nedrží na nohou a nechrání celou nohu.

Cena

Členské příspěvky se platí každé pololetí na půl roku převodem na účet pomocí variabilního symbolu rozeslaného emailem. Výše příspěvku je 1000,- Kč.